Rozpoczynamy Pracę Zdalną!!!

Drodzy Rodzicie i Kochane dzieci,

od dzisiaj nasz żłobek rozpoczyna pracę zdalną z naszymi Maluszkami i ich Rodzicami, pomożemy walczyć z domową nuda i pokażemy wiele ciekawych pomysłów na zabawy z maluszkami. Będą to zabawy ruchowe, plastyczne, muzyczne jak i edukacyjne przygotowywane codziennie przez nasze wspaniałe ciocie – Madzia, Iza, Pati, Paulina, Gosia i Klaudia. Mamy nadzieję, że taka forma współpracy ułatwi Wam ten trudny czas w jakim musieliśmy się Wszyscy odnaleźć. Proszę pamiętać, że pomimo zamknięcia placówki, żłobek pracuje zdanie wciąż jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą tak jak tylko będzie to możliwe. Na ten czas uruchamiamy jeszcze jeden numer telefonu 501 785 601, aby mieli Państwo dodatkowy kanał do kontaktu.

Wszystkie propozycje zajęć będą również umieszczane codziennie na naszym fan page na face book`u, dlatego zachęcamy do polubienia go i bycia na bieżąco z nami.
https://www.facebook.com/ZlobekMotylkowaKraina/
Ta sytuacja jest dla nas wszystkich nowa i zaskakująca i musimy wspólnie pracować nad tym, żeby ją spokojnie i zdrowo przeczekać 🙂
Dziękujemy za rozumienie.
Pozdrawiamy serdecznie
Cały Zespół Motylkowej Krainy